XXVIII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej - WYNIKI

PIŁKA SIATKOWA

KAT. A DZIEWCZĄT

1. EŁK

2. LUBLIN

3. PIESZYCE

 

KAT. B DZIEWCZĄT 

1. EŁK

2. STANIĄTKI

3. LUBLIN

4. NOWA RUDA

 

KAT. C DZIEWCZĄT

1. NOWA RUDA

2. STANIĄTKI

3. KRAKÓW

4. LUBLIN

5. EŁK

 

KAT. A CHŁOPCÓW

 1. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 2. ŁÓDŹ WODNA

 3. POŁCZYN ZDRÓJ

 4. KRAKÓW

 

TENIS STOŁOWY

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

KATEGORIA A:

1 MIEJSCE – RAJKOWSKA MAGDA (PŁOCK)

2 MIEJSCE – RAJKOWSKA JOANNA (PŁOCK)

3 MIEJSCE – LEMAŃCZYK AMANDA (KONARZYNY)

 

KATEGORIA B:

1 MIEJSCE – SOKALSKA JULIA (PIOTRKÓW T.)

2 MIEJSCE – MELANOWICZ ALICJA (LUBLIN)

3 MIEJSCE – SOKALSKA NATALIA (PIOTRKÓW T.)

 

KATEGORIA C:

1 MIEJSCE – CIULIŃSKA SANDRA (PŁOCK)

2 MIEJSCE – LEJMAN ZUZANNA (PŁOCK)

3 MIEJSCE – WNUK-LIPIŃSKA MILENA (KONARZYNY)

 

KATEGORIA C – GRA PODWÓJNA:

1 MIEJSCE – CIULIŃSKA SANDRA/LEJMAN ZUZANNA (PŁOCK)

2 MIEJSCE – DOMAŃSKA LENA/PACIUSZKIEWICZ NATALIA (PŁOCK)

3 MIEJSCE – WNUK-LIPIŃSKA MILENA/PASIEKA JULIA (KONARZYNY)

 

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

KATEGORIA A:

1 MIEJSCE – PALONKA GABRIEL (LUBLIN)

2 MIEJSCE – KITA KAROL (LUBLIN)

3 MIEJSCE – TRYNDA JAKUB (LUBLIN)

 

KATEGORIA B:

1 MIEJSCE – KOZAK IGOR (PŁOCK)

2 MIEJSCE – MAŁYSZEK MACIEJ (LUBLIN)

3 MIEJSCE – KARCZEWSKI BARTŁOMIEJ (PŁOCK)

 

KATEGORIA C:

1 MIEJSCE – RAJKOWSKI MICHAŁ (PŁOCK)

2 MIEJSCE – STROJEK MIKOŁAJ (LUBLIN)

3 MIEJSCE – KONIECZKO JAKUB (LUBLIN)

 

KATEGORIA B – GRA PODWÓJNA:

1 MIEJSCE – BANDERSKI ADAM/MAŁYSZEK MACIEJ (LUBLIN)

2 MIEJSCE – ŻMIJEWSKI KAJETAN/KARCZEWSKI BARTŁOMIEJ (PŁOCK)

3 MIEJSCE – KOZAK IGOR/RAJKOWSKI MICHAŁ (PŁOCK)

 

KATEGORIA C – GRA PODWÓJNA:

1 MIEJSCE – KONIECZKO JAKUB/STROJEK MIKOŁAJ (LUBLIN)

2 MIEJSCE – WRONA KRZYSZTOF/MYKITKA DAMIAN (LUBLIN)

3 MIEJSCE – OSTROWSKI MATEUSZ/STAŚKIEWICZ RAFAŁ (LUBLIN)

 

PIŁKA NOŻNA

DZIEWCZĘTA KAT. B

KATEGORIA B (2005-2006) – MECZE PRZYJAŹNI

  1. SL SALOS PRZECZNO
  2. 2.      SL SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ 

KRÓL STRZELCÓW

PATRYCJA KUK – SL SALOS PRZECZNO

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA

NATALIA BOBROWSKA – SL SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ

 

CHŁOPCY KAT. A 

  1. SL SALOS SUWAŁKI
  2. SL SALOS RÓŻA KUTNO
  3. SL SALOS WIŚLANIE CZERWIŃSK N/WISŁĄ
  4. SL SALOS ŻYRARDÓW

KRÓL STRZELCÓW: PAWEŁ FILIPCZAK – SL SALOS RÓŻA KUTNO

NAJLEPSZY ZAWODNIK:  BARTOSZ ANDRYSZCZYK – SL SALOS SUWAŁKI

 

CHŁOPCY KAT. B

  1. SL SALOS DĄBROWA GÓRNICZA I
  2. SL SALOS DĄBROWA GÓRNICZA II
  3. SL SALOS SUWAŁKI
  4. SL SALOS RÓŻA KUTNO
  5. SL SALOS PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 

KRÓL STRZELCÓW: JAKUB BĘTKOWSKI – SL SALOS DĄBROWA GÓRNICZA I

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MŁYŃCZAK MATEUSZ – SL SALOS DĄBROWA GÓRNICZA I

CHŁOPCY KAT. C

  1. SL SALOS RÓŻA KUTNO
  2. UKS SALOS EŁK
  3. SCS AMICO LUBIN
  4. SL SALOS ŻYRARDÓW
  5. SL SALOS POŁCZYN-ZDRÓJ
  6. SL SALOS PRZECZNO 

KRÓL STRZELCÓW: TADEUSZ KOMINIAK SL SALOS RÓŻA KUTNO – 6 GOLI

NAJLEPSZY ZAWODNIK: JAKUB STAWASZ – SCS AMICO LUBIN

 

KOSZYKÓWKA 5-OSOBOWA CHŁOPCÓW KAT. A

  1. SES STASZIC KUTNO
  2. SL SALOS ŻYRARDÓW
  3. SL SALOS PŁOCK

MVP MISTRZOSTW: KAMIL DOGADALSKI (STOWARZYSZENIE EDUKACYJNO-SPORTOWE STASZIC KUTNO)

 

3-OSOBOWA CHŁOPCÓW KAT. A

  1. SL SALOS PŁOCK 1
  2. SES STASZIC KUTNO
  3. SL SALOS PŁOCK 2
  4. SL SALOS ŻYRARDÓW

 

MVP MISTRZOSTW: STANISŁAW PRACKI (SL SALOS PŁOCK I)

« powrót