Witamy w księdze gości SALOS RP

Bożonarodzeniowy Turniej Tenisa Stołowego

W środę 28 grudnia 2011 roku w Oratorium św. Jana Bosko w Suwałkach odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Dzieci i młodzież, po świątecznym obżarstwie, miały możliwość spędzenia czasu wolnego w sposób czynny i spalenia zbędnych kalorii. Otwarcia Turnieju i Błogosławieństwa Bożego dokonał ks. Proboszcz Jerzy Gabrych. Rozgrywki przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: I - dzieci ze szkół podstawowych, II - młodzież gimnazjalna, III – uczniowie szkół średnich. Obowiązywał system „każdy z każdym”. Łącznie na dwóch stołach rozegrano ponad 50 gier pojedynczych. Przez cały dzień obserwowaliśmy pasjonujące pojedynki.
Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych:
I Kategoria - szkoły podstawowe:
I miejsce – Staś Kapliński
II miejsce - Patrycja Mackiewicz
III miejsce – Jakub Gil

II Kategoria - gimnazja:
I miejsce – Marta Kaplińska
II miejsce – Marta Ołowniuk
III miejsce – Małgorzata Koncewicz

III Kategoria - szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce – Rafał Wojtkiewicz
II miejsce – Szymon Mackiewicz
III miejsce – Adam Szulc
Medale (złote, srebrne i brązowe) dla wyżej wymienionych osób i dyplomy dla wszystkich uczestników ufundował ks. Tomasz Pełszyk, Kierownik Oratorium.

przez Mirosław Hartung

Niezwykle jest mi miło, że mogę powitać Was Drodzy na nowej-starej stronie SALOS RP. Zapraszam Was do współpracy. Twórzmy razem tę stronę, troszczmy się o nią. Niech wszyscy się dowiedzą ile dobrego dzieje się w Waszym stowarzyszeniu lokalnym. A tam się dzieją wielkie rzeczy. Przekazujcie adres strony innym, kogo tylko napotkacie na swojej drodze. Już Wam dziękuję i nie przestanę dziękować, gdy będę patrzył na to Wasze, Nasze wspólne dzieło, któremu na imię SALOS RP.

przez ks. Edward Pleń sdb (Wiceprezes SALOS RP)